UPOZORNĚNÍ: Z DŮVODU LETNÍ DOVOLENÉ SE EXKURZE NEKONAJÍ OD 14. 7. DO 22. 7. TĚŠÍME NA VÁS OPĚT PO CELÝ ROK OD PONDĚLÍ 23.7.2018

PRO VŠECHNY , KDO NEZNAJÍ TAJEMSTVÍ RUČNÍ VÝROBY SKLA, BUDE PROHLÍDKA NAŠÍ SKLÁRNY JISTĚ JEDINEČNÝM ZÁŽITKEM.

Přijďte se podívat na řemeslo, které svým původem sahá hluboko do historie!

Kdy se exkurze konají: CELOROČNĚ OD PONDĚLÍ DO SOBOTY:

ZAČÁTKY EXKURZÍ:
Sklárna se pro exkurze otvírá přesně v uvedené časy 9,30 a 10,30

9,30
10,30

Vstupné:

50 Kč dospělí
20 Kč děti I. Stupeň ZŠ
40 Kč děti II.stupeň ZŠ , studenti, důchodci

Během prohlídky se dozvíte zajímavé informace o životě ve sklárně, základní principy a způsoby výroby skla a především budete mít možnost opravdu velmi zblízka sledovat práci našich sklářských mistrů a jejich dílen. Délka exkurze je přibližně 45 minut.

Exkurze jsou vhodné pro všechny návštěvníky bez ohledu na věk . Našimi hosty jsou školní výpravy, rodiny s dětmi, kluby seniorů, turisté ze všech koutů Čech i Moravy i hosté ze zahraničí.

Obzvláště milými návštěvníky jsou děti a to již od předškolního věku , kterým atmosféra ve sklárně spolu s pecí a žhavou sklovinou jistě učaruje. Malým dětem je celá prohlídka přizpůsobena časově i formou.

Rezervujte si termín vaší návštěvy na e-mailu slavia °sklarna-slavia.cz

Vzhledem k výjimečnému výrobnímu procesu je maximální počet v jedné skupině 25 osob.

Těšíme se Vaši návštěvu!

V rámci prohlídky sklárny nabízíme možnost vyfouknutí vlastního jednoduchého výrobku, který si po jeho pečlivém vychlazení (cca 2 hodiny), můžete odvézt s sebou a navždy Vám tak bude připomínat návštěvu u nás . Tato služba stojí 200 Kč pro jednu osobu . S ohledem na náročnou výrobní technologii ve sklárně je vždy určen denní limit (max 5 osob) – děkujeme za pochopení.